Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik için yaş sınırı var mı?

18 yaşından büyük olan ve Üyelik Sözleşmesi’ni kabul eden herkes, sitemize üye olabilir.

 

Yabancı uyruklu olanlar üye olabilir mi?

Yabancı uyruklu kişiler, sitemize üye olabilir.

 

Üye olmadan da sitenizde alışveriş yapabilir miyim?

Misafir kullanıcı olarak üye olmadan sitemizde alışveriş yapabilirsiniz. Siparişinizle ilgili bilgilerin size iletilmesi için bir e-posta adresi girmeniz istenir. Siparişinizi size gönderilen e-postalarla takip edebilirsiniz.

 

Sitenize nasıl üye olurum?

Sitemiz üyeliği ücretsizdir, üyelik formunu doldurarak sitemize hemen kaydolabilirsiniz.

Üye olmak için ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan insan ikonuna tıklayın. Üyelik formunu doldurun. (Kırmızı işaretle belirtilen alanların doldurulması zorunludur.) Aktif olarak kullandığınız ve hemen kontrol edebileceğiniz bir e-posta adresi girin. Formu doldurduktan sonra Üye Ol butonuna basın. E-posta adresinize gönderilen aktivasyon linkine tıklayarak hesabınızı doğrulayın ve üyelik işleminizi tamamlayın.

Not: Sitemize üye iseniz ikinci kez kaydolmanıza gerek yoktur. Şifremi Unuttum linkinden tekrar şifre talep edebilir, sonrasında sistemde kayıtlı olan bilgilerinizi değiştirerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Not: Üyelik talebiniz alındıktan sonra gerekli olması halinde, iletişim bilgileriniz üzerinden sizinle irtibata geçebiliriz.

 

Birden fazla üyelik oluşturabilir miyim?

Sitemizde farklı e-posta adresleri ile birden fazla üyelik oluşturabilirsiniz. Aynı e-posta adresi ile sadece bir üyelik gerçekleştirebilirsiniz. 

Önemli Not: Kupon kampanyası kapsamında birden fazla üyelik açıldığı tespit edilmesi halinde diğer hesaplarla yapılan alışverişlerde hak kazanılsa bile kupon yüklemesi yapılmayacak ve üyelikler sitemiz yöneticileri tarafından kapatılabilecektir.

 

Üye olurken verdiğim kişisel bilgilere başkaları ulaşabilir mi?

Üyelik ve kişisel bilgileriniz, Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen durumlar haricinde ve onayınız olmadan diğer üyeler ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

 

Üyelik e-posta adresini değiştirebilir miyim?

Üyelik mail adres değişikliği için Hesabım menüsünden – Hesap Detayları – E-Posta alanına kullanmak istediğiniz yeni adresinizi yazarak bilgileri güncelleyebilirsiniz.

 

Güvenlik İpuçları

İnternetten güvenle alışveriş yapmak için bu ipuçlarına göz atabilirsiniz.

– E-posta adresinizin şifresi ile sitemizde üye olurken kullandığınız şifrenizin aynı olmamasına dikkat edin.

– Şifrelerinizi en az 8 (sekiz) karakterden az ve ardışık sayı ve kolay tahmin edilebilecek şekilde belirlemeyin. Şifrenizi diğer kişilerle paylaşmayın.

– Kişisel olmayan bir bilgisayardan sitemizdeki hesabınıza giriş yaptığınızda siteden çıkarken mutlaka Üye Çıkışı seçeneğini kullanın.

– Sitemiz şifre, kart bilgisi gibi bilgileri e-posta yoluyla talep etmez. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde lütfen Canlı Destek aracılığıyla bize bilgi verin.

– Anti-virüs, casus yazılım ve güvenlik duvarı gibi yazılımlar kullanarak güvenliğinizi en üst düzeye taşıyın.

 

Ürünümü kendim tasarlayabilir miyim?

Evet, sitemizde yer alan “Kendin Tasarla” bölümünde tabak, vazo, pano, abajur gibi ürünleri dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.