Biz Kimiz?

•1983 yılından beri DOMİNO markası adı altında hizmet veren ABAY KODLAMA MAKİNALARI Gıda, İlaç, Kozmetik, Alkollü ve Alkolsüz İçecek, Plastik, Elektronik, İnşaat ve Yapı, Kablo, Otomotiv Yan Sanayi, Paketleme, Etiketleme, Matbaa gibi çeşitli endüstrilere üretim, paketleme esnası ve sonrası için ürün tanımlama, belirleme, ürün takibi, üretim tarihleri, son kullanım tarihi, seri numarası, parti numarası, vardiya kodu, barkod, 2D matris tarzı ihtiyaçlarda çözüm ortaklığı sunmaktadır. Çözüm ortaklığımız danışma, proje tasarım, işletme araştırması (site survey), teklif verme, montaj, validasyon, aktivasyon, eğitim, bakım, servis, sarf malzeme tedariğini kapsamaktadır.


ABAY KODLAMA MAKİNALARI 16 farklı endüstride, 3500’ü aşkın makinayla, 1000’den fazla müşteriye 1 Pazarlama Müdürü, 6 Pazarlama Uzmanı, 1 Pazarlama Asistanı, 1 Teknik Servis Müdürü, 1 Teknik Servis Asistanı, 1 Teknik Servis Call Center elemanı, 14 Teknik Servis Uzmanı, 5 kişilik Yedek Parça Depo ve Sevkiyat bölümü, 2 kişilik İthalat Bölümü ve 4 kişilik Muhasebe bölümü ile tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermektedir.
DOMINO UK LTD. 1978 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze kadar geçen 34 sene süresince her geçen yıl global çapta büyüme eğilimde olup, 2011 senesi itibariyle yıllık 314.1 milyon İngiliz Sterlini ciroya ulaşmıştır. DOMINO UK LTD. 120’den fazla ülkeye, uluslararası 25 ofisi, 200’den fazla distribütörü ve 2.238 çalışanı ile hizmet vermektedir. 1998 yılında piyasaya sürülen ve segmentinde lider olan A Serisi Ink-Jet kodlama makinaları 100.000 adedin üzerinde satış rakamlarına ulaşmıştır.
Abay Kodlama Makinaları olarak satış öncesi, satış ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.

DOMINO UK LTD. ağır endüstrilere uygun tipte, paketten palete kodlama çözümlerine yönelik, Ink-Jet, Valve-Jet, Dod-Jet, Laser, Thermal Ink-Jet ve Thermal Transfer kodlama, Yazıcılı Etiketleme (Print & Apply) makinaları, Hat Kontrol Ekipmanları, Yazılımlar ve Sarf Malzemeleri üretmektedir.